O nas

New Age Sport Constructions tworzą ludzie z zamiłowaniem do sportu, zwłaszcza biegów OCR oraz z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w inżynierii przemysłowej.
NASC powstało z myślą o tych, których pasją jest pokonywanie postawionych sobie wyzwań, na coraz wyższym poziomie. A naszym celem jest dostarczenie im profesjonalnego sprzętu na którym będą mogli się do tego przygotować.
Mimo iż jesteśmy młodą firmę na rynku (od stycznia 2018r), jak i cała dyscyplina biegów z przeszkodami, rozwijamy się bardzo prężnie i w przeciągu dwóch lat działalności wykonaliśmy projekty m.in. dla takich podmiotów jak Runmageddon (jesteśmy głównym dostawcą przeszkód na sezon 2019 i 2020), centrum treningowe Husaria Race Team, jednej z najlepszych zawodniczek w Europie i złotej medalistce mistrzostw Polski Małgorzacie Szarudze.
Z naszymi przeszkodami można było się zmierzyć na takich biegach jak: Mistrzostwa Europy OCR w Gdyni, Mistrzostwa Polski, Runaway, Comando Race, Adrenaline Rush, Hunt Run, Eliminator OCR.
Do tej pory zainstalowaliśmy kilkanaście profesjonalnych konstrukcji w klubach w całej Polsce m.in. Warszawa, Białystok, Łódź, Wrocław, Kraków, Rybnik, Tarnów, Lublin, Radlin, Gorzów Wielkopolski, Mikołów.
Koniecznie zobacz nasze realizacje.